Zelárna

Bolehošťské kysané zelí

Podnik se specializuje na pěstování, zpracování a finalizaci hlávkového zelí pěstovaného na polích s černozemí. Navázal na staletou tradici pěstování a výroby kysaného zelí, jehož originální a nezaměnitelná chuť je dána především specifickými půdními podmínkami, ve kterých se bolehošťské zelí pěstuje. Mnohaleté praktické zkušenosti umocněné současnými moderními technologiemi pěstování zelí dávají záruku vysoké kvality produkce. Šetrný způsob zpracování zachovává plnou dietetickou hodnotu kysaného zelí s vysokým obsahem původní zelné šťávy bez použití chemických přísad. Kysané zelí nese ocenění kvality značkou KLASA a ČESKÝ VÝROBEK GARANTOVÁNO POTRAVINÁŘSKOU KOMOROU ČR.

Zelárna

V zelárně celoročně prodáváme kysané zelí volně vážené i v sáčcích po 500 g. Provádíme také po celý rok plnění zeláků, které si přinesete. Tuto službu si je třeba předem domluvit na tel. 734 134 005.

Naše zelí můžete koupit supermarketech BILLA, supermarketu GLOBUS Pardubice, v supermarketu TERNO Hradec Králové, v síti prodejen VERNER, v maloobchodních prodejnách Potraviny ENAPO a dalších.

Certifikáty

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat

Kontaktujte nás

Napište nám

© 2023 Agrospol Bolehošť, a.s. | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů