zelárna

Bolehošťské kysané zelí

pěstování zelí Podnik se specializuje na pěstování, zpracování a finalizaci hlávkového zelí pěstovaného na polích s černozemí. Navázal na staletou tradici pěstování a výroby kysaného zelí, jehož originální a nezaměnitelná chuť je dána především specifickými půdními podmínkami, ve kterých se bolehošťské zelí pěstuje. Mnohaleté praktické zkušenosti umocněné současnými moderními technologiemi pěstování zelí dávají záruku vysoké kvality produkce. Šetrný způsob zpracování zachovává plnou dietetickou hodnotu kysaného zelí s vysokým obsahem původní zelné šťávy bez použití chemických přísad. Kysané zelí nese ocenění kvality značkou KLASA a ČESKÝ VÝROBEK GARANTOVÁNO  POTRAVINÁŘSKOU KOMOROU ČR.


Zeárna V zelárně celoročně prodáváme kysané zelí volně vážené i v sáčcích po 500 g. Provádíme také po celý rok plnění zeláků, které si přinesete. Tuto službu si je třeba předem domluvit.  

Naše zelí můžete koupit supermarketech a hypermarketech ALBERT, BILLA, supermarketu GLOBUS Pardubice, v supermarketu TERNO Hradec Králové, v síti prodejen VERNER,  v maloobchodních prodejnách  Potraviny ENAPO a dalších.

 

 

 

Certifikáty